omna 180 HD

"Jeśli urządzenia wspierające HomeKit mają tak wyglądać i działać jak D-Link Omna, to już dziś deklaruję, że chcę wyposażyć swoje mieszkanie w tę technologię od Apple.”
Przemysław Marczyński
Mój Mac Magazyn

omna power adapter

"Kamera D-Link Omna 180 Cam HD to obecnie jedno z najładniejszych tego typu urządzeń na rynku, a dzięki współpracy z platformą HomeKit jego obsługa jest także bardzo prosta."
Krystian Kozerawski
myapple.pl

omna Quick Installation Guide

„Obraz z kamery jest naprawdę dobrej jakości, ostry, jasny, czyli taki, jakbyśmy sobie tego życzyli po kamerze do monitoringu. Szeroki kąt obiektywu sprawia zaś, że po odpowiednim umieszczeniu kamery możemy monitorować całe pomieszczenie tylko jedną kamerą.”
Norbert Cała
iMagazine

Spójrz z nowej perspektywy

Nazwę „Omna” utworzono na bazie łacińskiego wyrazu „omnis” oznaczającego zawierający wszystkie elementy. To oczy i uszy Twojego domu, umożliwiające zobaczenie i usłyszenie wszystkiego, co się w nim dzieje.

To pierwsza na świecie kamera do monitoringu dedykowana dla systemu Apple HomeKit. Większość kamer udostępnia podgląd w 120 stopniach. Z Omną zobaczysz wszystko w 180 stopniach, dzięki czemu cały pokój można objąć monitoringiem z użyciem jednej kamery.

omna 180 wide angle

Funkcje

omna 180 Cam HD side view
  • 180 Szerokokątny obiektyw 180-stopni
  • motion Czujnik ruchu automatycznie rejestruje zdarzenia i wysyła powiadomienia
  • mic and speaker Wbudowany mikrofon
    i głośnik zapewniają dwukierunkową komunikację
  • Full HD Rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 to ostry
    i szczegółowy obraz
  • Nightvision Diody IR LED umożliwiają widzieć na odległość do 5m w całkowitej ciemności
  • SD Card Możliwość nagrywania klipów wideo i obrazów na karcie microSD1

1 Obsługa kart microSDXC o pojemności maksymalnej 128 GB (karta nie jest elementem zestawu). Wideo nagrane jest w rozdzielczości 720p.

Always home

Od dziś, ktoś zawsze jest w domu

Bez względu na to, gdzie się właśnie znajdujesz, powinieneś wiedzieć, co się dzieje w domu. Kamera 180 HD może wykrywać ruch w całym obszarze, który obserwuje i wysyłać powiadomienia wprost na Twoje urządzenie mobilne. W dowolnej chwili możesz zobaczyć, okiem kamery krystalicznie czysty obraz. To zasługa 3-megapikselowej matrycy.

* Zdalne kontrolowanie kamery Omna 180 Cam HD wymaga Apple TV (co najmniej 4 gen.) z systemem tvOS w wersji 10.1 lub nowszej albo iPada z systemem iOS w wersji 10.1 lub nowszej.

iPhone plays well with others

Współpraca doskonała

Kamera Omna 180 Cam HD współpracuje z innymi urządzeniami Apple HomeKit. Z łatwością kontroluj i włączaj światła, inteligentne gniazdka, termostaty i alarmy dźwiękowe za pomocą funkcji wykrywania ruchu.

Konfiguracja?
To kwestia chwili

Wystarczy kilka prostych czynności w aplikacji Apple HomeApp, aby od razu zobaczyć i usłyszeć wszystko, co dzieje się w Twoim domu.

Apple HomeKit icon
iPhone and Apple HomeKit
Two way audio

Nie przegap
ani chwili

Wbudowany mikrofon i głośnik pozwalają słyszeć to, co słyszy kamera, ale także mówić do osób znajdujących się w jej pobliżu. Czy zachęcasz dzieci do odrabiania pracy domowej, wydajesz rozkazy psu lub po prostu rozmawiasz z rodziną, kamera prześle wideo i dźwięk, a Ty poczujesz się, jakbyś był w domu.

iphone omna App

Aplikacja
Omna omna apps

na iPhone'a, iPada i iPoda Touch

Nasza aplikacja Omna oferuje użytkownikom dodatkowe korzyści. Umożliwia odbieranie powiadomień o wykryciu ruchu, odtwarzanie nagranych klipów wideo na urządzeniu mobilnym, aktualizowanie oprogramowania sprzętowego i wiele więcej.

AppStore

Elementy zestawu

omna 180 HD

Kamera 180 CAM HD
(DSH-C310)

omna power adapter

Zasilacz
sieciowy

omna Quick Installation Guide

Skrócona
instrukcja
instalacji

FAQ

Najczęściej zadawane pytania (PDF)